חתונה קטנה בתל אביב

מתכננים אירוע חתונה בקרוב? כדאי שתכירו את אולמות האירועים לחתונה קטנה בתל אביב. החתונות הפופולריות ביותר היום הן חתונות קטנות עם מספר מצומצם של מוזמנים,  הכולל בדרך כלל את המשפחה הקרובה והחברים הטובים ביותר. חתונה במתכונת מצומצמת היא מומלצת ביותר ומאפשרת לכם לערוך אירוע אינטימי עם האנשים הכי חשובים לכם. בנוסף, חתונה עם מספר מוזמנים קטן מאפשר להקטין את ההוצאה על החתונה עבור הזוג, דבר אשר יעזור לזוג להתחיל את חיי הנישואים בצורה הטובה ביותר. 
 
מספר מוזמנים קטן – יתרון גדול
 
כאשר מספר המוזמנים לחתונה שלכם הוא קטן, יש לכם פחות עבודת התארגנות לאירוע. מעט אנשים יותר קל לפגוש ואפילו באופן אישי ולהביא להם את ההזמנה לחתונה. כאשר אתם נותנים את ההזמנה באופן אישי ולא בשליחה דרך הווטסאפ, כפי שקורה באירועים גדולים, הסיכוי שהאורח יגיע לכבד אתכם באירוע הוא גדול יותר, ולכן אחוז הביטולים באירועים קטנים הוא נמוך באופן משמעותי מכל אירוע אליו מוזמנים מספר גדול של אורחים. 
 
אירוע מרגש, אינטימי ומשפחתי 
 
חתונות הנערכות באולמות קטנים מאפשרות לזוג להינות מאירוע מושלם כאשר כל האורחים הם מוכרים וקרובים לבני הזוג. האירוע המצומצם נותן הרגשה משפחתית יותר 
ואינטימית עבור בני הזוג והאורחים המגיעים לאירוע. 
 
חתונות קטנות בת"א במיקום מושלם!
 
מה הדבר הכי חשוב בבחירת המקום שלכם לחתונה? קודם כל המיקום! מיקום האולם הוא חשוב ביותר ומיקום טוב מאפשר הגעה נוחה יותר לאורחים ולבני המשפחה. אם אתם מחפשים אולם אירועים לחתונות קטנות בת"א, מומלץ לכם לפנות לגן אירועים טזורו Tesoro. גן אירועים טזורו ממוקם בשכונת צהלה בצפון תל אביב באיזור שקט, ירוק ומקסים וקרוב לכביש 5 ולכבישים ראשיים המובילים לאיזור הצפון ולאיזור הדרום. גן אירועים טזורו מציע לכם מטבח עשיר ומגוון מ-3 סוגי מטבחים כשרים שונים: מטבח בשרי, מטבח חלבי ומטבח צמחוני על-פי בחירתם. גן האירועים טזורו מאפשר לכם לערוך חתונה קטנה בתל אביב באחד האיזורים היפים והשקטים ביותר בעיר. 
 
חתונה קטנה בתל אביב בגן אירועים טזורו
 
לתיאום פגישה עם מנהלי האירועים של גן אירועים טזורו, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר האינטרנט של גן האירועים ונציג יתאם עבורכם יום ושעה הנוחים לכם ביותר. צוות האירועים של טזורו ישמח להפיק עבורכם את החתונה המדהימה והמרגשת ביותר!
Call Now Button