גן אירועים בוטיק בת"א

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המילה "בוטיק". חנויות אופנה בוטיק, מסעדות בוטיק, בר בוטיק וכמובן אירועי בוטיק. אך מה בעצם אומר שם התואר הנלווה בוטיק? מה ההבדל בין גן אירועים בוטיק בת"א לסתם אולם בתל אביב או אירועים לאירוע בהרצליה?

ובכן, המונח בוטיק מקושר אוטומטית ליוקרה. אך מעבר לפן של היוקרה, חשוב להבין שאירוע בוטיק מתאפיין באווירה אינטימית, לרוב מדובר באירועים קטנים של עד 250 איש.

כאשר אנו מתכננים את היום הגדול בחיינו הזוגיים, יום הנישואין שלנו, יש לנו הרבה דברים לדאוג להם, הרבה חלומות להגשים והרבה מציאות שמתנגשת עם החלומות האלו. כל זוג הוא שונה, ולכל אחד העדפות אחרות ולכן, כאשר מדברים על אירוע כה משמעותי כמו חתונה, גן אירועים בוטיק בת"א הוא הפתרון המושלם. אירועי בוטיק הינם אירועים אשר מותאמים בצורה אישית ללקוחות, החל מהעיצוב והאווירה, המוסיקה וכמובן, מנות הגורמה.

בניגוד לאולמות הגדולים או גן אירועים לאירוע במרכז, אירועי בוטיק מאופיינים בטאץ' אישי של כל זוג, אשר מעבירים את ה"אני מאמין" שלהם באירוע ישר לאורחים שלהם שמרגישים אותם בכל פינה באירוע, החל מבחירת הסידור והעיצוב, ועד התאורה, המוסיקה והאוכל.

גן אירועים לאירוע במרכז

אירועי בוטיק מאופיינים באווירה אינטימית וחשוב לבחור מקום אשר מותאם לצרכים שלכם. גן אירועים לאירוע בהרצליה יכול להציע אירוע בוטיק כדי למכור לכם את הרעיון, אך בפועל מדובר בגן המכיל כמות של 800 חוגגים. הדבר האחרון שאתם רוצים זה אולם ריק נכון?

גן אירועים בוטיק בת"א

כאשר אנו קוראים את המונח גן אירועים בוטיק בת"א יש כאן מעין אוקסימורון. מצד אחד גן אירועים מצד שני בוטיק, אינטימי, מעוצב, וכל זה בת"א? בירת חיי הלילה, הסואנת והבועטת? תאמינו לא, יש גן אירועים בוטיק בת"א והוא הרבה יותר מרק אולם בתל אביב.

כאשר דמיינו את טזורו דמיינו חווית אירוח ייחודית, המשלבת בין כפר שקט וסולידי לבין עיר סואנת, עיר ללא הפסקה. אולם אירועים בשכונת צהלה, בצפון של תל אביב. בתוך העיר הסואנת, יצרנו מתחם כפרי ושליו, עיצבנו במיטב הסגנון, נתנו דגש עד לפרטים הכי קטנים. שילבנו בין נוחות, יופי ועיצוב. מזמינים את כולכם לחגוג אתנו את הרגעים היפים והטובים של החיים.

Call Now Button