אולמות אירועים במרכז עד 300 איש

תכנון חתונה באולמות אירועים במרכז עד 300 איש

אולמות אירועים במרכז עד 300 איש הם דבר נפוץ מאד בנוף התל אביבי בעיקר, מקומות קטנים, שהוסבו לאולמות אירועים מחניות, מחסנים או בתי מלאכה למיניהם. כאלו שהמבנה עצמו קטן יחסית ואינו יכול להכיל יותר מ300 אורחים.

בתכנון חתונה, אני נאלצים לקחת בחשבון לא רק את החברים והמשפחה שלנו, אלה גם את החברים והמשפחה של ההורים שלנו והאחים שלנו. לכן, לרוב לא נוכל לצמצם את רשימת האורחים כך שנוכל לחגוג בנגריה נטושה שהוסבה לאולם אירועים קטן, יפה ועתיקה ככל שתהיה, האורחים פשוט לא יוכלו להידחס לשם. אז מה עושים שאולמות אירועים במרכז עד 300 איש הם עניין שבשגרה? אולי, אולמות אירועים באזור השרון הם הפתרון, הבעיה היא שאולמות אירועים באזור השרון ממוקמים קרוב למרכז אבל לא ממש בתוכו, כך שאורחים המגיעים מבאר שבע ידרשו להוסיף לנסיעתם 30 דקות צפונה מתל אביב, שאליה הם נסעו במשך שעה וחצי, כך שהנסיעה לאזור השרון תערוך להם שעתיים.

במקרה כזה יגיעו האורחים אחרי מסע לא פשוט למקום האירוע. בנוסף, אולמות אירועים בשרון מחירים גבוהים יותר מבדרום או בצפון הארץ אז עדיפה האופציה של אולמות אירועים במרכז עד 300 איש מאשר אולמות אירועים בשרון מחירים גבוהים.

ישנם גם אולמות אירועים במרכז עד 400 איש, אך גם אולמות אירועים במרכז עד 400 איש הן עדיין אולמות ולא גני אירועים רחבי ידיים. טזורו אירועים מצעו פתרון יצירתי, גן אירועים כפרי וגדול היכול להכיל מ150 עד 450 איש בשכונת צהלה התל אביבית! בטזורו אירועים אפשר ליהנות מהסטייל האורבני התל אביבי הכולל מגוון קולינרי בטריות ובאיכות הטובה ביותר, מטבח הפיוז'ן שלנו משלב בין מנות מסורתיות ביתיות  וחמימות למנות עכשוויות ומתוחכמות, כך שכל אורח ימצא את מקומו בצלחת, כמיטב המסורת התל אביבית. כל זה מטובל במוזיקה עכשווית הבוקעת ממערכת סאונד משוכללת כשלבסןף כל זה עטוף בגן כפרי באזור שקט בלב המרכז הסואן.

האורחים שלכם ייהנו מחניה גדולה ללא תשלום הצמודה לאולם האירועים ומאפשרת גישה קלה, בנוסף, האולם עצמו ממוקם על שבילי גישה מרכזיים המאפשרים נסיעה פשוטה ונוחה אליו וממנו.

אז אם כבר החלטתם לערוך אירוע של פעם בחיים באולמות אירועים במרכז עד 300 איש, תגיעו לטזורו אירועים ותגלו מקום אחר מפתיע מלא בסטייל וגוד ווייבס. 

אולמות אירועים במרכז עד 300 איש
Call Now Button