החתונה של יפעת ושרלי

תוכן עניינים

ההיכרות וההצעה – יפעת ושרלי

הכרנו בזמן הלימודים באוניברסיטת ת"א, שנינו היינו סטודנטים לראיית חשבון ואחרי שנתיים החלטנו לעזוב את הלימודים לטובת הטיול בהודו ובהמשך לחיים האמיתיים. טיילנו בפריז ומסתבר ששרלי ממש הגיע עם רשימת מקומות פוטנציאליים. בכל יעד תיירותי שביקרנו הוא חיפש את הלוקיישן המושלם ובכל פעם זה לא היה מה שהוא ציפה. בערב האחרון ישבנו על המזח והתחלנו לדבר כמה אנחנו אוהבים אחד את השני כמה שטוב לנו יחד והוא לפתע שלף את הטבעת. לא יכולתי לדמיין את ההצעה בצורה מושלמת יותר.

החיפוש אחר המקום המושלם

שנינו תל-אביבים במקור וכל המשפחה מהאזור והיה לנו חשוב לשמור על מיקום מרכזי שיהיה נוח לאורחים. התחלתי את התכנון עם רשימות של מקומות שאהבתי, תחקרתי בקבוצות הפייסבוק של כלות וקראתי באתרים המלצות. היה לי חשוב שהאולם יהיה בעל סגנון אורבני, חדשני בטירוף אבל עדיין משפחתי. בגלל שבעלי מגיע מתחום האירועים והוא מכיר המון מקומות הוא פסח חלק לא קטן מהרשימה שלי.

החוויה בטזורו

כשהגענו אל טזורו וידענו שזה זה, נכנסנו ואמרנו "וואו" פה אנחנו רוצים להתחתן. זה אולי נשמע כמו קלישאה וכמו משפט מסרט אבל זה באמת מה שהיה. אחרי שהיינו שם, לא רצינו ללכת לאף מקום אחר. אורן מטזורו ליווה אותנו בכל התהליך והיה פשוט מדהים. החוויה איתו הייתה נעימה ומרגיעה, הוא תמיד דאג לתת לנו ביטחון ואת ההרגשה שהוא דואג לי. אני לא אוהבת שכל הפוקוס עליי, אבל אני כן מתגעגעת לתהליך שחווינו עם אורן, זו מבחינתי אחת החוויות שלי מהחתונה. בטזורו, קיבלתי את הגן הכפרי שלפתע משכיח מהאורחים את העובדה שהם נמצאים בלב תל אביב עם חניה בשפע, אולם אורבני מסוגנן בצורה מדהימה והאוכל – וואו האוכל! האורחים שלי הרגישו את החמימות של האולם, אפילו חברים המשיכו לחזור לטזורו אחרי החתונה ולחגוג אירועים משפחתיים.

שתף את הפוסט:

Call Now Button